Svátek má Oleg

20. 9. 2020

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 7 až 3°C.

20.9.2020 02:11

Zářijová slota - hrstka deště, fůra bláta.

Když ovoce zraje, chléb nejvíce plesniví.

ŠKOLNÍ ROK 2020/21

DRUHÁČKOV

Nově nařízen vstup žáků do školy v roušce, kterou ve třídě odloží. Pohyb ve společných prostorách též v roušce.

!!! 25. 9. 2020 nepůjde ve škole el. proud. Výuka končí v 11,40; školní družina bude v provozu, ale nevaří se !!!

ZÁŘÍ

PO PRÁZDNINÁCH VE ŠKOLE

Chválím téměř všechny děti za pěkné čtení a úhledné psaní písmen, psaní delších slov a vět začínáme trénovat.

Děkuji za vyplnění údajů v žákovské knížce (nyní je mám u sebe, děti je dostanou v pondělí - někteří z vás si neodebrali složenku na obědy).

AKCE

14. 9. Tonda Obal na cestách - workshop s ekologickou tématikou

(1 vyuč. hodina)

16. 9. T- Mobile olympijský běh

(během vyučování, každá třída běhá samostatně; sportovní olečení + obuv)

od 17. září Plavecký výcvik - Aquaprak Rakovník

10 lekcí

Odjezd v 8,00 od školy, návrat na 4. vyučovací hodinu (penál + potřebné pomůcky možno zanechat ve škole ve středu); čtvrtou vyučovací hodinu nebude tělesná výchova, ale dle potřeby ČJ nebo M; konec vyučování dle rozvrhu.

Dopolední svačiny zrušeny!!!

Pokud se někdo ze zdravotních důvodů nemůže plaveckého výcviku zúčastnit, prosím o potvrzení od lékaře co nejdříve.

S sebou: plavky, ručník, sprchový gel či mýdlo, hřeben, pantofle, koupací čepice (dívky s delšími vlasy), igel. taška nebo sáček na mokré věci.

V říjnu bychom měli navštívit dopravní hřiště v Rakovníku, termín upřesním.

28. 10. Státní svátek

12. - 23. 10. Sběr papíru

Svázaný a zvážený sběr odevzdávejte do připraveného kontejneru u školy, nahlaste mi prosím množství doneseného sběru. Karton se neodevzdává.

28. 10. Státní svátek

29. a 30. 10. Podzimní prázdniny

Do školy budete potřebovat: vybavený penál (2 pera, alespoń 3 tužky, pastelky, ořezávátko, guma), pravítko, nůžky, lepidlo, vodovky, štětce (někteří mají ve škole), přezůvky, převlečení na Tv.

Prosím o vyplnění osobních údajů v žákovské knížce.

Prosím rodiče, aby jako formu komunikace volili e-mail, telefon nebo aplikaci WhatsApp. Do školy lze vstupovat pouze ve výjimečných případech (s ústy zakrytými rouškou). Děkujeme za pochopení.

Odchody na obědy:

po, st - 11,40

út, čt - 12,50

pá - 12,35

ROZVRH HODIN

8,00-8,45 8,55-9,40 10,00-10,45 10,55-11,40 11,50-12,35
po    ČJ M ČJ PRV
út    ČJ M TV ČJ
st    ČJ M ČJ PRV
čt    ČJ M VV TV
   ČJ M ČJ HV

Třídní fond 1000,- Kč

(na pomůcky a akce školy, informace v ŽK a na webu)

Zůstatek z fondu 1. třídy byl dětem převeden do 2. ročníku - info v ŽK.

Placeno:

450,- Kč

(330,- pracovní sešity, 120,- sešity, čtvrtky, barevné papíry, desky, folie, fix na tabulku aj.)

Omlouvání dětí do 3. kalendářních dnů (telefonicky, sms, mailem). Při absenci doplnit učivo, odhlásit obědy, písemně žáka omluvit do ŽK, plánovanou absenci ohlásit dopředu.

Informace pro vás - žákovská knížka, notýsek, webové stránky školy (2.třída), prosím o denní kontrolu.

Kontakty: Staňková Blanka 777233320, blanka.stankova.185@gmail.com

Další kontakty uvedeny v ŽK a na webu školy.