Svátek má Darina

22. 9. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 13 až 9°C.

22.9.2020 06:18

7 °C

Když čečetek nevídati, hotov se na tuhou zimu.

Na svatého Maurice se nemá sít pšenice, sice budou klasy černé, opálené.

Stravné

Jídelna zajišťuje stravování pro žáky mateřské školy, pro žáky základní školy, cizí strávníky a pečovatelský dům. Strávníci se stravují v prostorách školní jídelny, popřípadě si odnášejí jídlo v jídlonosičích domů. O spokojenost strávníků se starají 4 zaměstnanci, včetně vedoucí školní jídelny.

Odhlašovat i přihlašovat stravu ve školní kuchyni písemnou formou SMS na mobilní telefon 601 566 150, nebo emailem na adresu jidelna@zsmutejovice.cz, vždy den předem nebo do 6,45 hod. daného dne.

Stravné je  možno platit složenkou nebo příkazem k úhradě na účet školy 19-0540210359/0800. Nezadávejte trvalý příkaz, částky se mění. Při platbě je vždy nutné uvést správný variabilní symbol dítěte. V případě, že máte více dětí, je třeba uvádět každé dítě zvlášť s jeho variabilním symbolem a je nutné dodržet výši platby.

Stravu je nutné zaplatit vždy do 10. dne v měsíci. Případné změny v odběru stravy hlašte nejpozději do 25. dne v měsíci.

V den, kdy dítě onemocní je možné si oběd vyzvednout do jídlonosiče v době od 11,00 do 11,15 hodin ve školní kuchyni. V další dny nemoci, pokud rodiče chtějí oběd pro své nemocné dítě, musí za něj zaplatit plnou cenu 62,- Kč /tj. včetně režie osobní a věcné podle nařízení ministerstva školství paragraf 32 zák.č.395/1991Sb./

Změny v jídelníčku vyhrazeny.