Svátek má Alexandr

27. 2. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

5.1.2020 12:59

--- °C

--- %

--- °C

V únoru sníh a led - v létě nanesou včely med.

Je-li mráz na svatého Gabriele, bývají žně veselé.

Stravné

Jídelna zajišťuje stravování pro žáky mateřské školy, pro žáky základní školy, cizí strávníky a pečovatelský dům. Strávníci se stravují v prostorách školní jídelny, popřípadě si odnášejí jídlo v jídlonosičích domů. O spokojenost strávníků se starají 3 zaměstnanci, včetně vedoucí školní jídelny.

Odhlašovat i přihlašovat stravu ve školní kuchyni písemnou formou SMS na mobilní telefon 601 566 150, nebo emailem na adresu jidelna@zsmutejovice.cz, vždy den předem nebo do 6,45 hod. daného dne.

Stravné je  možno platit složenkou nebo příkazem k úhradě na účet školy 19-0540210359/0800. Při platbě je vždy nutné uvést správný variabilní symbol dítěte. V případě, že máte více dětí, je třeba uvádět každé dítě zvlášť s jeho variabilním symbolem a je nutné dodržet výši platby.

Stravu je nutné zaplatit vždy do 10. dne v měsíci. Případné změny v odběru stravy hlašte nejpozději do 25. dne v měsíci.

V den, kdy dítě onemocní je možné si oběd vyzvednout do jídlonosiče v době od 11,00 do 11,15 hodin ve školní kuchyni. V další dny nemoci, pokud rodiče chtějí oběd pro své nemocné dítě, musí za něj zaplatit plnou cenu 55,- Kč /tj. včetně režie osobní a věcné podle nařízení ministerstva školství paragraf 32 zák.č.395/1991Sb./

Změny v jídelníčku vyhrazeny.