Svátek má Leoš

19. 6. 2021

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 29 až 33°C. Noční teploty 18 až 14°C.

19.6.2021 02:37

Červen studený - sedlák krčí rameny.

Svatí Gervázi a Protázi po loukách kopce sena rozhází.

Milí rodiče a žáci,

čeká nás posledních pár společných dní. Co nás čeká? Vše jsem sepsala do přehledné tabulky.

Poslední dny Ve čtvrtek 24. 6. nás čeká cyklovýlet. Pojedeme převážně po polních cestách z Mutějovic do Krupé a na rozcestí před Nesuchyň. Po programu v Nesuchyni pojedeme po silnici do Mutějovic.

V pondělí 28. 6. pojedeme busem v 7:55 do Rakovníka. Projdeme se po náměstí a poté se vydáme na Tyršovo koupaliště. Návrat je plánován linkovým autobusem s odjezdem z Rakovníka  ve 12:00. Krupské a Hředelské děti mohou vystoupit v místě bydliště.

Ve středu 30. 6. bych ráda zorganizovala slavnostní předání vysvědčení venku v areálu školy. Pokud nám bude přát počasí.

Vaše třídní učitelka

Pavlína Hurdová

Třídní foto

_____________________________________________________________________

Prosím rodiče, aby jako formu komunikace volili e-mail nebo telefon. Do školy lze vstupovat pouze ve výjimečných případech (s ústy zakrytými rouškou).

Děkujeme za pochopení.