Svátek má Jitka

5. 12. 2020

obl

Bude polojasno až oblačno, místy až zataženo. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 6 až 2°C.

5.12.2020 23:53

-0,9 °C

-1,4 °C

CELKEM: 741976

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Po svaté Barboši střez nosu i uší.

Milí rodiče a žáci,

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Blíží se náš návrat do školních lavic. V pondělí 30.11.. Věřím, že se do té doby nic nezmění.

Základní informace:

1) Ranní družina není.

2) Průběh školního dne. Děti musí mít ve škole po celou dobu roušku. Do sáčku dejte dětem alespoň dvě roušky na den. Velký důraz je kladen na dodržování hygienických pravidel. Učí se podle původního školního rozvrhu.

3) Od pondělí 30.11. mají žáci přihlášení ke školnímu stravování, stravu tak, jak byla nahlášena před uzavřením školy. Pokud na obědy (svačiny)  chodit nebudou, musíte je odhlásit na tel. nebo e-mailu školní jídelny.

4) Rozpis časů, kdy budou děti chodit na jídlo. V jídelně bude pouze 4. ročník, vždy s dohledem vyučujícího, kterého děti mají během výuky:

dopolední svačina            9:30

oběd                             11:55

odpolední svačina           14:45

5) Rodiče poprosím, aby dětem, které byly během distanční výuky omluveny (lékař, rodinné důvody apod.) zapsaly omluvu abcence i do žákovské knížky. Žáky mám v třídnici vedené, jak jste je omlouvali, takže jim ráda sdělím data dnů, kdy se výuky nemohli zúčastnit, abyste jim omluvenky mohli zapsat.

6) Odpolední družina: Děti zůstavájí v kmenové třídě s paní asistentkou. Pokud některý den nepůjdou do družiny, informujte prosím nepozději dopoledne v den nepřítomnosti, paní asistentku. Nahlašte ji také, jak kdo bude v družině.

Věřím, že spolu vše zvládneme na jedničku. Na děti se velmi teším. Blíží se adventní čas a já doufám, že si ho společně pěkně užijeme.

Pavlína Hurdová

Prázdniny

Pro rodiče žáku zde přikládám i soubor s odkazy na webové stránky, kde jsou tipy jak s dětmi mluvit o coronaviru.

Doporučené odkazy .... verze k tsku a prohlédnutí

Rozvrh pro distanční výuku, platný od 2. 11. 2020

Nový covid rozvrh

_____________________________________________________________________

Podle nařízení vlády je i od 2. 11. uzavřena škola pro prezenční výuku. Distanční výuka bude probíhát podle covid rozvrhu.

Informace k výuce jednotlivých předmětů jsou dostupné ve složce Výuka.

_____________________________________________________________________

Jak se přihlást na on-line hodinu?

Postup přihlášení

běh

Prosím rodiče, aby jako formu komunikace volili e-mail nebo telefon. Do školy lze vstupovat pouze ve výjimečných případech (s ústy zakrytými rouškou).

Děkujeme za pochopení.