ZŠ Mutějovice
Základní školaMutějovice

Projekty 2021/2022

Den Příběhů bezpráví 2021 | Stejné příběhy, jiná jména

Každý rok v souvislosti s Dnem památky obětí komunistického režimu, dnem smutného výročí popravy Milady Horákové, vzdáváme spolu se studenty úctu obětem komunistického bezpráví a odpůrcům komunistického režimu. I díky jejich postojům a činům dnes máme svobodu a demokracii.

Letošní motto Stejné příběhy, jiná jména poukazuje na podobnost osudů odpůrců komunismu v Československu s příběhy lidí, kteří se v zemích postsovětského regionu v současné době zasazují o dodržování lidských práv, svobodu, demokracii a právní stát.

Příběhy bezpráví ,projekt, který se zabývá zmapováním příběhů lidí, kteří byli v do 90.let minulého století pronásledováni tehdejším režimem za své názory a postoje

Výzva 22 III.

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů, aktivity rozvíjející ICT, extrakurikulární a rozvojové aktivity, spolupráce s rodiči dětí/žáků.

Výzva 22 III.

Ovoce a mléko do škol

Projekt ovoce a mléko do škol.

Adopce zvířete ZOO Plasy

Certifikát k adopci tygra indického v ZOO PlasyCertifikát k adopci surikat v ZOO Plasy

Svátek má Iva

dnes, středa 1. 12. 2021
čtvrtek 2. 12. déšť se sněhem 5/-1 °C
pátek 3. 12. skoro jasno 1/-3 °C
sobota 4. 12. mírné sněžení 1/-3 °C

1.12.2021 18:41

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Na svatého Eligia daleko široko tuhá zima má čtyři neděle trvati.

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníku online