Vánoční kavárna a jarmark 2014

tradiční předvánoční akce naší školy

Vánoční kavárna a jarmark

A je tu opět. Kdo? No přece předvánoční čas a s ním již několik let naše tradiční kavárna s jarmarkem. Letos jsme se sešli 11. prosince odpoledne v místní sokolovně.

Předcházelo několik dní horečných příprav – rozdělení do tvořivých dílen, nácvik programu, vymýšlení nových výrobků, usilovná práce na jejich zhotovení ve středu, příprava a výzdoba sokolovny. Do všech činností se mísila trocha nervozity – příjdou rodiče a další návštěvníci, budou se výrobky a program líbit? A výsledek? Byli jsme všichni velmi příjemně překvapeni hojnou návštěvou, děti se radovaly, že jejich práce ,,jdou na odbyt“, a myslím, že můžeme potvrdit, že i program se líbil.

A tak jsme si zase užili pěkné odpoledne, nakoupili vánoční maličkosti, ochutnali trošku svařeného vína a výborné vánočky našich kuchařek, setkali se se známými, které běžně denně nevidíme, pobavili se a všichni si můžeme připsat na konto dobrý skutek – náš adoptivní kamarád Naresh v daleké Indii bude moci další rok chodit do školy.

Poznámka na závěr – myslím, že nikdo z účastníků nelitoval času zde stráveného. Ruku na srdce – ono mytí oken, nakupování, gruntování a podobné činnosti tu chvíli počkaly (ostatně nejsou v našem životě tím nejdůležitějším).

Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným, přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví do dalšího roku.

Žáci a zaměstnanci ZŠ Mutějovice

Fotky ve fotogalerii..........zde

Datum vložení: 14. 12. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 12. 2014 0:00

Svátek má Oto

polojasno 13 °C 0 °C
sobota 27. 4. jasno 18/3 °C
pondělí 29. 4. zataženo 21/7 °C

26.4.2024 11:04

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.

Běžky