Noc s Andersenem 2014

spaní a čtení ve škole s Komisařem Vrťapkou

Dne  4.4. 2014 nastal dlouho očekávaný den a odstartovala naše oblíbená akce Noc s Andersenem. Tentokrát byla věnovaná Petru Morkesovi a jeho detektivu Vrťapkovi.

Po příchodu jsme se pomocí šifry rozdělili do skupin a vyrobili jsme plakáty naší detektivní kanceláře. Potom jsme si zahráli na detektivy a vypátrali pachatele pěkných lumpárniček. Museli jsme zapojit všechny své detektivní schopnosti a v největší nouzi jsme použili lupu. Kdo pátral správně, našel sladký poklad.

Protože jsme si chtěli být jisti, že mezi námi není žádný zločinec, odebrala nám paní pprap. Michaela Malá otisky prstů. Naštěstí se ukázalo, že jsme všichni čestní a bezúhonní občané.

Po 21. hodině jsme se vypravili ven na stezku pro odvážné, protože správný detektiv nesmí mít strach ani potmě. Fáborky nám ukazovaly cestu a dovedly nás až k sokolovně, kde jsme si každý za světla svíček našli svůj detektivní průkaz a my jsme se stali detektivy komisaře Vrťapky!!!!

Po velkém přemlouvání nás paní učitelky dostali na kutě, ale stejně jsme si ještě povídali a ponocovali.

Ráno po snídani jsme dostali za odměnu detektivní píšťalky a společným zahvízdáním zakončili letošní Noc s Andersenem.

Jedno víme jistě. Už se těšíme na další ročník!!!!!!!

FOTKY.........zde

Datum vložení: 18. 5. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2014 0:00

Svátek má Blahoslav

dnes, úterý 30. 4. 2024
skoro jasno 24 °C 10 °C
středa 1. 5. skoro jasno 19/12 °C
čtvrtek 2. 5. slabý déšť 20/11 °C

30.4.2024 07:04

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Jak prvně zahřmí, fialka víc nevoní.

Dětský den 2013 - Pohádky