Cirkus Happy Kids

projektový týden

Ahoj, já jsem Mandy,

nemám kamarády a jsem z toho smutná, ale jednoho dne jsem potkala medvídka Happyho, který mě vzal na cestu kolem světa. A naše první zastávka byla v Brazílii, kde jsme se podívali na černé divadlo plné malých dětí. Bylo to nádherné, tolik barev, které se objevovaly v té černé tmě.

Pak byl čas na další zastávku, která byla v Irsku. Tolik balancu a soustředění jsem nikde neviděla, až u dětí, které chodily po laně. Něco takového bych nikdy nezvládla.

Když jsme se s Happym vydali dál, potkali jsme hlučnou partičku klaunů. Běhali, skákali a rámusili, popravdě to byla celkem zábava.

Ale zábavy bylo dost, tak jsme se vydali navštívit fakíry do Egypta, země obřích pyramid. Vystoupení s ohněm bylo úžasné, ale trochu nebezpečné. Bála jsem se o všechny ty statečné děti.

Naše cesta vedla dále do Ameriky, země nekonečných možností, tam jsme se byli podívat na žongléry. To, co zvládali s těmi šátky, balónky a kroužky, bylo fantastické. Ale co teprve s těmi talířky na tyčce! No prostě úžasné.

Ale chtěla jsem zažít něco magického. Tak mě Happy vzal za velkou partou kouzelníků, kteří předváděli nádhernou show.

Bohužel jsme museli zase pokračovat, a to do Španělska, kde se nám předvedli akrobati na hrazdě, a to nám vzalo dech. A naše cesta kolem světa se blížila ke konci.

Zavítali jsme k akrobatům a na naši poslední zastávku. Všechny ty pyramidy, které skládali ze svých těl, byly úžasné.

Ale všechno někdy končí a já už chtěla domů. Tak jsem poprosila medvídka Happyho, aby mě vzal zpět.

Nikola Svobodová alias Mandy

fotky zde

Datum vložení: 29. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 0:00

Svátek má Alexej

dnes, pátek 3. 5. 2024
zataženo 14 °C 9 °C
sobota 4. 5. déšť 18/9 °C
neděle 5. 5. déšť 16/8 °C
pondělí 6. 5. slabý déšť 17/9 °C

3.5.2024 00:05

Májová kapka platí dukát.

Svatý Kříž, ovčí střiž.

Masopust 2010