Vánoční kavárna a jarmark 2015

tradiční předvánoční akce naší školy

VÁNOČNÍ KAVÁRNA A JARMARK

aneb jak jsme všichni zapomínali.

Rok se s rokem sešel a je tu zase advent. A s ním už tradičně naše (před)vánoční kavárna. Myslím, že můžeme s klidem a uspokojením říci, že se vydařila. To ostatně mohou potvrdit všichni, kteří se zúčastnili. A bylo to hodně lidí. A všechny je třeba pochválit.

Do několikadenních příprav se zapojili všichni pracovníci školy a všichni mladší i starší žáci. Připravovali výzdobu v sokolovně, nadšeně vyráběli vánoční zboží, zdobili stánky, prodávali, připravovali vystoupení, prodávali občerstvení, pekli vánočky … Bojím se, že na někoho zapomenu, proto znovu opakuji – všichni.

A poděkování patří i všem příchozím. Že přišli v hojném množství, kupovali dětské výrobky, ocenili potleskem všechna vystoupení, svými úsměvy prosvětlovali prosincový podvečer. Občas se v některých očích i slzička objevila. Zvláště, když sledovali nadšení, s kterým vystupovali – možná někteří poprvé veřejně – naši nejmenší.

A na co že jsme to všichni zapomínali? No přece na každodenní předvánoční starosti – na úklid, připálené cukroví, přeplněné obchody, některé nervózní spoluobčany, ošklivé počasí a plno dalších věcí. I proto máme tuto akci rádi a už dnes říkáme: ,,Nashledanou na vánoční kavárně 2016.“

Datum vložení: 20. 12. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 12. 2015 0:00

Svátek má Jiří

dnes, středa 24. 4. 2024
čtvrtek 25. 4. déšť se sněhem 8/-1 °C
pátek 26. 4. polojasno 13/0 °C
sobota 27. 4. jasno 17/3 °C

24.4.2024 06:04

-0.9 °C

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Ondřej mosty staví, Jiří je odplaví.

Dětský den 2015