Drakiáda

Dračí soutěže pro spolužáky zorganizovali žáci 9. ročníku.

Drakiáda 2014

V pátek 24. 10. dopoledne se konala již potřetí v naší škole Drakiáda. Tentokrát byla zcela v rukou devátého ročníku. A naši ,,mazáci“ se opravdu činili. Pod vedením třídní učitelky Lenky Šmídové si připravili bohatý program.

V první části soutěžili jednotlivci v různých zábavně-znalostních disciplínách, které našli na 16 stanovištích. Při jejich plnění museli zapojit všechny své smysly.

Po svačině, ke které všichni povinně dostali horký čaj (počasí nám vůbec nepřálo – byla mlha, mokro a chladno, mlha časem zmizela, ale potřebný vítr nefoukal), proběhla vlastní přehlídka draků. Žáci běhali na fotbalovém hřišti jako o život, aby dostali koupené i doma vyrobené draky do vzduchu. A létalo se ostošest.

Veselé dopoledne bylo zakončeno vyhlášením vítězů v budově školy. A nejde se nezmínit, jak vtipně se ho zhostila moderátorská dvojice Áda A. a Kuba K.

Myslím, že pochvalu si zaslouží nejen všichni soutěžící, ale hlavně žáci 9. ročníku, kteří měli na zdárném průběhu největší podíl.

A všichni se už těšíme na další ročník.

Fotky ve fotogalerii ........zde

Datum vložení: 2. 11. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2014 0:00

Svátek má Soňa

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
pátek 29. 3. zataženo 17/2 °C
sobota 30. 3. polojasno 21/7 °C

28.3.2024 15:03

Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.

Je-li Zelený čtvrtek bílý, tak je léto teplé.