Cirkus Happy Kids

projektový týden

Ahoj, já jsem Mandy,

nemám kamarády a jsem z toho smutná, ale jednoho dne jsem potkala medvídka Happyho, který mě vzal na cestu kolem světa. A naše první zastávka byla v Brazílii, kde jsme se podívali na černé divadlo plné malých dětí. Bylo to nádherné, tolik barev, které se objevovaly v té černé tmě.

Pak byl čas na další zastávku, která byla v Irsku. Tolik balancu a soustředění jsem nikde neviděla, až u dětí, které chodily po laně. Něco takového bych nikdy nezvládla.

Když jsme se s Happym vydali dál, potkali jsme hlučnou partičku klaunů. Běhali, skákali a rámusili, popravdě to byla celkem zábava.

Ale zábavy bylo dost, tak jsme se vydali navštívit fakíry do Egypta, země obřích pyramid. Vystoupení s ohněm bylo úžasné, ale trochu nebezpečné. Bála jsem se o všechny ty statečné děti.

Naše cesta vedla dále do Ameriky, země nekonečných možností, tam jsme se byli podívat na žongléry. To, co zvládali s těmi šátky, balónky a kroužky, bylo fantastické. Ale co teprve s těmi talířky na tyčce! No prostě úžasné.

Ale chtěla jsem zažít něco magického. Tak mě Happy vzal za velkou partou kouzelníků, kteří předváděli nádhernou show.

Bohužel jsme museli zase pokračovat, a to do Španělska, kde se nám předvedli akrobati na hrazdě, a to nám vzalo dech. A naše cesta kolem světa se blížila ke konci.

Zavítali jsme k akrobatům a na naši poslední zastávku. Všechny ty pyramidy, které skládali ze svých těl, byly úžasné.

Ale všechno někdy končí a já už chtěla domů. Tak jsem poprosila medvídka Happyho, aby mě vzal zpět.

Nikola Svobodová alias Mandy

fotky zde

Datum vložení: 29. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 0:00

Svátek má Rostislav

sobota 20. 4. déšť se sněhem 4/-1 °C
neděle 21. 4. oblačno 7/-3 °C
pondělí 22. 4. oblačno 7/-3 °C

19.4.2024 22:04

TÝDEN:2030

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.

Vánoční jarmark 2019 - vystoupení žáků