Svátek má Viktor

28. 7. 2021

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo déšť, na východě i bouřky. Denní teploty 22 až 26°C, na východě až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

28.7.2021 19:26

Červenec - úrody blíženec.

Vyrostou-li v létě do rána houby na hnoji, bude pršet.

Harmonogram přijímacího řízení

Termíny podání přihlášky pro první kolo přijímacího řízení:

- do 1.března

- do 30. listopadu /přihlášky do oborů s talentovou zkouškou/

Pro první kolo přijímacího řízení do denní formy studia může uchazeč podat dvě přihlášky.

O tom , jak  bude vypadat přijímací řízení pro letošní školní rok, rozhodne ředitel příslušné školy. Další kritéria pro přijímání žáků ke studiu najdete na stránkách vybrané školy

Výsledky hodnocení přijímacího řízení zveřejní ředitel školy na veřejně přístupném místě ve škole. Nepřijatým uchazečům zašle ředitel rozhodnutí o nepřijetí.

Odvolání uchazeče lze podat do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí.

Na školu, kterou si žák opravdu vybere, odevzdá do 10 pracovních dnů ode dne zveřejnění o přijetí ZÁPISOVÝ LÍSTEK /nebo ho předá v této lhůtě poskytovateli poštovních služeb/. Pokud toto neučiní, vzdává se tímto práva vzdělávat se na dané škole.

Deváťáci,

ve vestibulu školy máte připravené ATLASY ŠKOLSTVÍ PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ A PRAHU. Nahlédněte...třeba si z této nabídky něco vyberete. Pokud budete potřebovat nějakou radu, neváhejte mě kontaktovat.                  Dana Malá