Svátek má Svatava

11. 5. 2021

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 14 až 10°C.

11.5.2021 00:14

Chladno a večerní mlhy v máji, hojnost ovoce a sena dají.

Déšť na svatého Mamerta přináší soužení, neboť v něm nic dobrého není.

Harmonogram přijímacího řízení

Termíny podání přihlášky pro první kolo přijímacího řízení:

- do 1.března

- do 30. listopadu /přihlášky do oborů s talentovou zkouškou/

Pro první kolo přijímacího řízení do denní formy studia může uchazeč podat dvě přihlášky.

O tom , jak  bude vypadat přijímací řízení pro letošní školní rok, rozhodne ředitel příslušné školy. Další kritéria pro přijímání žáků ke studiu najdete na stránkách vybrané školy

Výsledky hodnocení přijímacího řízení zveřejní ředitel školy na veřejně přístupném místě ve škole. Nepřijatým uchazečům zašle ředitel rozhodnutí o nepřijetí.

Odvolání uchazeče lze podat do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí.

Na školu, kterou si žák opravdu vybere, odevzdá do 10 pracovních dnů ode dne zveřejnění o přijetí ZÁPISOVÝ LÍSTEK /nebo ho předá v této lhůtě poskytovateli poštovních služeb/. Pokud toto neučiní, vzdává se tímto práva vzdělávat se na dané škole.

Deváťáci,

ve vestibulu školy máte připravené ATLASY ŠKOLSTVÍ PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ A PRAHU. Nahlédněte...třeba si z této nabídky něco vyberete. Pokud budete potřebovat nějakou radu, neváhejte mě kontaktovat.                  Dana Malá