Svátek má Anežka

2. 3. 2021

j

Bude většinou jasno až skoro jasno, zpočátku na většině území zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 8 až 12°C, při déletrvající nízké oblačnosti jen 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

2.3.2021 21:19

Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.

Na Anežku není radno sebou v trávě šíti, protože se celkem snadno vlčí neduh chytí.

Harmonogram přijímacího řízení

Termíny podání přihlášky pro první kolo přijímacího řízení:

- do 1.března

- do 30. listopadu /přihlášky do oborů s talentovou zkouškou/

Pro první kolo přijímacího řízení do denní formy studia může uchazeč podat dvě přihlášky.

O tom , jak  bude vypadat přijímací řízení pro letošní školní rok, rozhodne ředitel příslušné školy. Další kritéria pro přijímání žáků ke studiu najdete na stránkách vybrané školy

Výsledky hodnocení přijímacího řízení zveřejní ředitel školy na veřejně přístupném místě ve škole. Nepřijatým uchazečům zašle ředitel rozhodnutí o nepřijetí.

Odvolání uchazeče lze podat do 3 pracovních dnů od doručení rozhodnutí.

Na školu, kterou si žák opravdu vybere, odevzdá do 10 pracovních dnů ode dne zveřejnění o přijetí ZÁPISOVÝ LÍSTEK /nebo ho předá v této lhůtě poskytovateli poštovních služeb/. Pokud toto neučiní, vzdává se tímto práva vzdělávat se na dané škole.

Deváťáci,

ve vestibulu školy máte připravené ATLASY ŠKOLSTVÍ PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ A PRAHU. Nahlédněte...třeba si z této nabídky něco vyberete. Pokud budete potřebovat nějakou radu, neváhejte mě kontaktovat.                  Dana Malá