Svátek má Erik

26. 10. 2021

zata

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 4 až 0°C.

26.10.2021 06:45

-0,5 °C

Co v říjnu zimy přibude, v lednu jí opět ubude.

Svatý Haštal - vymeť maštal.

Den Příběhů bezpráví 2021 | Stejné příběhy, jiná jména

Každý rok v souvislosti s Dnem památky obětí komunistického režimu, dnem smutného výročí popravy Milady Horákové, vzdáváme spolu se studenty úctu obětem komunistického bezpráví a odpůrcům komunistického režimu. I díky jejich postojům a činům dnes máme svobodu a demokracii.

Letošní motto Stejné příběhy, jiná jména poukazuje na podobnost osudů odpůrců komunismu v Československu s příběhy lidí, kteří se v zemích postsovětského regionu v současné době zasazují o dodržování lidských práv, svobodu, demokracii a právní stát.

Příběhy bezpráví ,projekt, který se zabývá zmapováním příběhů lidí, kteří byli v do 90.let minulého století pronásledováni tehdejším režimem za své názory a postoje

Výzva 22 III.

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů, aktivity rozvíjející ICT, extrakurikulární a rozvojové aktivity, spolupráce s rodiči dětí/žáků.

Výzva 22 III.

Ovoce a mléko do škol

Projekt ovoce a mléko do škol.Adopce zvířete ZOO Plasy

Certifikát k adopci tygra indického v ZOO PlasyCertifikát k adopci surikat v ZOO Plasy