Svátek má Zora

26. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

5.1.2020 12:59

--- °C

--- %

--- °C

Roste-li v lednu tráva, neúroda se očekává.

Na svatého Polykarpa plná sněhu každá škarpa.

logo IROP  logo MMR

VYBUDOVÁNÍ SVĚTA TECHNICKÝCH ČINNOSTÍ PRO ŽÁKY ZŠ

Registrační číslo: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008461

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií – Evropským fondem pro regionální

rozvoj Integrovaným regionálním operačním programem.

Doba realizace projektu: 1. 9. 2018 – 28. 6. 2020
Rozpočet projektu: 6 256 tis. Kč

Hlavním cílem projektu je vybudování a modernizace vhodných výukových prostor světa technických činností a odborných předmětů pro žáky základní školy a podpořit tak všechny žáky Základní školy Mutějovice zkvalitněním výuky ve vzdělávacím oboru Člověk a svět práce a ve vzdělávacím oboru Digitální technologie v návaznosti na jeho vymezení v RVP ZV.
V ZŠ vznikne Multifunkční odborná učebna pro předmět technická výchova (školní dílny), Multifunkční odborná učebna digitálních technologií a 3D, Odborná učebna pro předmět Pracovní výchova - Domácnost (cvičná školní kuchyňka) se sociálním zázemím a kabinety pro pedagogy. Součástí projektu jsou i nezbytné stavební a venkovní úpravy včetně zeleně a vybudování bezbariérovosti.